Szeretettel üdvözlöm a kedves érdeklődő olvasót!

Az iskolát 1955-ben alapították, gyakorlatilag egyidős a várossal, sok mostani különálló középiskola tőlünk vált ki, miután telephelyként megkezdték nálunk működésüket.

Kettő épületben, közel 800 diákot képzünk, 16 szakon. Gyakorlati műhelyeink, szaktantermeink száma országos szinten is kimagaslóan nagy.

Dunaújváros 50-60 km-es vonzáskörzetéből jönnek hozzánk a tanulni vágyó fiatalok, de volt már több diákunk a Tiszántúlról is.

Az elmúlt évek során több, mint 12000(!) fiatalnak adtunk szakmát és biztos jövőt, Magyarországnak és Európának pedig kiváló szakembereket.

Oktatói testületünk képzettsége, rutinja, tudása országos szinten is kiemelkedő, az elmúlt, több mint 60 év alatt sokat tanultunk, fejlődtünk mi is.

Továbbra is elkötelezettek vagyunk azért, hogy a minket választó gyerekeket minden téren a legjobban felkészítve indítsuk útjukra a felnőttek világába.

Dunaferr Iskola – A biztos jövő

BemutatkozásBemutatkozás